DATA

27 stycznia, 2023

KATEGORIA
UDOSTĘPNIJ

Firma INTEREL w ramach zapoznania się z nowym produktem przygotowała specjalną ofertę dla obiektów hotelowych –  EOS Trial Pack. Dzięki skorzystaniu ze specjalnego pakietu za stosunkowo niewielką opłatą można przetestować działanie nie tylko termostatu EOS ale w miniaturowej formie całego ekosystemu zarządzania pokojem hotelowym.

W skład promocyjnego pakietu EOS Trial Pack wchodzą następujące urządzenia:

  • 2 urządzenia EOS w podstawowej konfiguracji (jako sterowniki klimatyzacji).
  • 2 urządzenia EOS z kontaktronami i aktywną czujką ruchu (do wykrywania gościa w pokoju hotelowym).

Taki zestaw pozwoli na instalację systemu w dwóch pokojach hotelowych.

Przy zakupie zestawu otrzymuje się też 60 dni darmowej chmury – dzięki czemu uruchomienie powinno być szybkie.

EOS Trial Pack ma na celu przetestowanie możliwości systemu: sterowanie klimatyzacją (chłodzenie i ogrzewanie), oświetleniem (?).

Po 60 dniach działania zestawu EOS Trial Pack realnie będzie można porównać wyniki zużycia energii w pokojach z system EOS z tymi bez. Oczywiście ważne jest aby testowe pokoje były reprezentatywne dla obiektu (podobne obłożenie, metraż, usytuowanie, sprzęt / urządzenia będące na wyposażeniu pokoju.

EOS trial pack - Ekoncept

Po testowym okresie będzie można:

  • Zwrócić urządzenia do firmy INTEREL i otrzymać zwrot pieniędzy (tylko urządzenia pod warunkiem, że są sprawne i nadają się do dalszej eksploatacji).
  • Zatrzymać i korzystać z nich.
  • Zamówić rozszerzanie systemu na pozostałe pokoje hotelowe.

Cena zestawu EOS Trial: Pack wynosi jedynie 899 USD / EURO. Cena dotyczy jedynie samych urządzeń i 60 dni darmowej chmury.

Ewentualna konfiguracja systemu już na miejscu (czyli podłączenie do klimatyzacji, montaż kontaktronów) może  być wykonana przy udziale partnerów takich jak firma EKONCEPT. Pomoc w instalacji systemu w obiekcie nie wchodzi w cenę pakietu. Czyli jest dodatkowo płatna.