DATA

6 maja, 2024

KATEGORIA
UDOSTĘPNIJ

Od 6 maja 2024 firmy z branży HoReCa i turystyki mogą składać wnioski na dotacje w ramach Krajowego Planu Odbudowy. Szczególnie dotyczy to firm, które zostały dotknięte przez pandemię i przymusowe lockdowny w latach 2020 i 2021.

Ekoncept dotacje z KPO

O dofinansowanie mogą ubiegać się firmy prowadzące m.in. działalność hotelarską jak np. hotele, pensjonaty, aparthotele i przedsiębiorstwa z usługami gastronomicznymi.

Jednym z punktów, na które może być przyznane dofinansowanie jest transformacja cyfrowa czyli np. wdrożenie nowoczesnego oprogramowania hotelowego, systemu rezerwacji na stronę WWW, strona hotelu i inne oprogramowanie wykorzystywane do obsługi gości hotelowych.

Maksymalna kwota dofinansowania wynosi 540 000 zł netto a cała inwestycja ma ograniczenie do 600 000 zł netto. Wnioski można składać wyłącznie w postaci elektronicznej przez Lokalny System Informatyczny PARP od 6 maja 2024 r. do 5 czerwca 2024 r.

 

Oferta firmy Ekoncept idealnie wpasowuje się w możliwości dofinansowania w ramach cyfryzacji rezerwacji i obsługi gości hotelowych:

  1. Program hotelowy PMS – wersja desktop lub w chmurze (dostęp przez przeglądarkę WWW). Oprogramowanie do zarządzania hotelem, które automatyzuje operacje i zadania administracyjne hotelu. Program usprawnia nadzór nad rezerwacjami, zameldowaniami / wmeldowaniami gości hotelowych, a także przydzielaniem pokoi, prowadzeniem cennika i fakturowaniem usług hotelowych.
  2. Booking engine – system rezerwacji na stronę WWW zintegrowany z naszym programem hotelowym PMS. Umożliwia składanie bezpośrednich rezerwacji ze strony internetowej hotelu.
  3. Wirtualna Recepcja – system recepcji on-line automatyzujący całą obsługę gościa hotelowego od rezerwacji po wymeldowanie.
  4. Strona internetowa obiektu jako narzędzie do zbierania rezerwacji bezpośrednich. Nowoczesny CMS umożliwiający samodzielne prowadzenie strony (zmiany opisów, zdjęć itp.).
  1. Channel manager – system do zarządzania sprzedażą u pośredników czyli firm typu OTA jak np. Boooking.com .
  2. Klucz mobilny z aplikacją hotelową iOS / Android – automatyczne przydzielanie dostępu do pokoi z aplikacji mobilnej w telefonie.
  3. System zamków na PIN kod.
  4. Kiosk hotelowy – moduł automatycznej recepcji jako urządzenie recepcyjne w hotelu. Samodzielne zameldowania / wymeldowania bez udziału osób z recepcji z opcją płatności kartą. Automatyczne wydawanie kart hotelowych i kodów PIN do zamków.

Skontaktuj się z nami a pomożemy tobie dobrać wymagane elementy do projektu cyfryzacji obsługi gościa hotelowego w ramach dotacji z KPO na rok 2024!

Więcej informacji udzieli nasz dział handlowy. Zadzwoń do nas:  505 976 376 / 690 612 222 lub telefon stacjonarny  58 555 7240 .

Szczegóły warunków dofinansowania i składania wniosków znajdziesz na stronie MSiT.

Paweł Janecki