• Pakiet START bez opłat
  • Łatwy dobór pakietów płatnych
  • Usługa w chmurze
  • Dostęp przez przeglądarkę
  • Obsługa on-line gościa
  • Automatyczne zameldowanie
  • Automatyczne wymeldowanie
  • Zamki na PIN kod do apartamentów

Aktywacja systemu w 4 krokach!

Zarejestruj konto

1

Dobierz pakiety

2

Skonfiguruj

3

Korzystaj z programu

4

Kluczowe moduły systemu do zarządzania
wynajmem apartamentów i domków letniskowych

Pakiet startowy Ekoncept PMS

Dostępne funkcje: zakładanie rezerwacji, grafik rezerwacji, lista przyjazdów / wyjazdów, cennik pobytów, dowolna liczba stanowisk. Ten pakiet jest bez żadnych opłat!

Recepcja on-line – automatyczna obsługa gościa

Obsługa rezerwacji, zaliczek, automatyczne meldunki, rejestracja sprzedaży.
Darmowa wersja programu Ekoncept PMS wzbogacona o automatyczne fakturowanie, bramkę płatności on-line, system rezerwacji czyli booking engine na własną stronę WWW i Wirtualną Recepcję czyli system recepcji online dostępny dla gościa obiektu z automatyczną obsługą rezerwacji, zameldowania, wymeldowania.

Channel Manager

Integracja z OTA (np. z Booking.com)
Automatyczne połączenie oferty (całej lub wybranej) z internetowymi serwisami rezerwacyjnymi miejsc noclegowych jak Booking.com, AirBnB, Agoda i innymi. Upraszcza to obsługę rezerwacji np. w Booking.com. Rezerwacje z różnych serwisów masz w jednym miejscu czyli programie Ekoncept PMS.

Drukarka fiskalna (kasa fiskalna on-line)

Potrzebna Ci automatyczna fiskalizacja? Zamów u nas drukarkę fiskalną online – wymaga jedynie połączenia do Internetu (LAN/WiFi). My dostarczymy skonfigurowaną i zarejestrowaną drukarkę w urzędzie skarbowym. Wystarczy, że podłączysz ją do sieci i system automatycznie fiskalizuje opłacone rezerwacje.

Zamki na PIN

Zamki na PIN kod to idealne rozwiązanie udzielania dostępu do apartamentów nowym gościom.
Nasz system automatycznie wysyła kod dostępu do zamka drzwi apartamentu. Gość po otrzymaniu kodu może otworzyć apartament i rozpocząć pobyt. Nie musisz osobiście dostarczać klucza, chować go pod wycieraczką lub w skrytce ani prosić ochronę budynku o przekazanie klucza. Po zakończeniu pobytu PIN kod do apartamentu lub domku ulega automatycznej dezaktywacji. Nakładka na zamek nie wymaga zewnętrznego zasilania i może działać off-line.

Chcesz poznać wycenę dla swojego obiektu?

Zarejestruj apartamenty lub domki letniskowe,  wybierz pakiety i zrób wstępną konfigurację!