DATA

5 sierpnia, 2022

KATEGORIA
UDOSTĘPNIJ

Zamki na PIN kod systemu TTLock zintegrowany z recepcją on-line

Oprogramowanie firmy Ekoncept obsługuje system zamków na PIN kod marki TTLock. Zamki te są proste w instalacji i konfiguracji a nasze systemy do zarządzania i obsługi gości hotelowych zintegrowane są z systemem TTLock.

Główne atuty systemu TTLock:
  • Obsługa systemu przez Wirtualną Recepcję i Ekoncept PMS (automatyczne przydzielanie klucza, aktywacja i dezaktywacja PIN kodu, blokowanie drzwi, przydział PINów dla houskeepingu).
  • Łatwy montaż zamków na PIN kod (pasują do większości wkładek w drzwiach).
  • Nie wymagają instalacji zasilającej (posiadają własne zasilanie).
  • Mogą działać off-line (generowane kody nie wymagają aktualizacji on-line).
  • Możliwość podłączenia on-line przez bramkę w-fi (przyspiesza konfigurację systemu, ułatwia nadzór w czasie rzeczywistym).
  • Relatywnie niska cena implementacji systemu razem z zamkami.
  • Aplikacja do zarządzania zamkami dla administratora.
  • PIN kod wysyłany przez SMS / mail.
  • Nakładki mogą być instalowane na drzwiach zewnętrznych – są odporne na warunki atmosferyczne (istotne np. przy wynajmie domków).

Zamek hotelowy na PIN - TTLock

System TTLock ma wiele opcji blokowania i odblokowywania drzwi i zarządzania dostępem. Jednak w przypadku hoteli i apartamentów istotna jest możliwość działania off-line, posiadanie własnego zasilania i pełna integracja z systemem Wirtualnej Recepcji. Gość hotelowy nie musi instalować aplikacji TTLock. Wystarczy mu wygenerowany PIN kod, który otrzyma SMSem lub na maila. Dostęp do PINu może też mieć po zalogowaniu się do Wirtualnej Recepcji gdzie ma pełne dane swojej rezerwacji i pobytu.

W przypadkach awaryjnych gdy np. gość hotelowy zapomni kodu PIN  drzwi można odblokować zdalnie (wymagane bramka wi-fi), wygenerować nowy kod, otwarcie zamka kluczem tradycyjnym lub kodem, który jest w posiadaniu administratora obiektu. Co istotne serwis hotelowy otrzymuje własne kody lub karty tak aby mógł wejść do pokoju / apartamentu po zakończeniu pobytu gościa i przygotować pokój dla nowego gościa.

Zamki na PIN kod do apartamentów - TTLock

Ważne jest też, że system monitoruje dostęp do pokoju i każde wejście jest odnotowywane w systemie.

Ekoncept wdraża system TTLock razem z automatycznym system obsługi gościa / rezerwacji Wirtualną Recepcją. Możemy dostarczyć zamki do obiektu i wykonać pełną konfigurację lub wykorzystać już istniejącą instalację TTLocka do integracji z Wirtualną Recepcją.

System klucza na PIN kod jest alternatywą dla typowego klucza mobilnego wymagającego zamków cyfrowych podłączonych do zasilania. System ten idealnie sprawdza się w wynajmie apartamentów w tej samej lokalizacji lub rozproszonych a także w pensjonatach i mniejszych hotelach. Jego atutem jest możliwość działania off-line i autonomiczne zasilanie.