DATA

23 września, 2021

KATEGORIA
UDOSTĘPNIJ

Program dotyczył 2021 roku.

Od 20 września rozpoczął się nabór do nowej edycji programu „Wsparcie MŚP w obszarze cyfryzacji – Bony na cyfryzację”. Program dofinansowania skierowany jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw co oznacza, że mogą się o nie ubiegać również małe i średnie hotele, pensjonaty i inne podmioty działające w branży hospitality.

„Celem konkursu jest wdrożenie przez MŚP technologii cyfrowych w związku z koniecznością dokonania zmian procesów, sposobu funkcjonowania przedsiębiorstwa w warunkach epidemii chorób zakaźnych u ludzi, w szczególności pandemii COVID-19, lub wzmocnienia odporności na wypadek kolejnych podobnych kryzysów wywołanych stanem epidemii.”

 

Na co można przeznaczyć dofinansowanie z programu Bon na Cyfryzację?

  1. Zakup usług programistycznych lub/i zakup oprogramowania gotowego, w tym w formie licencji (z wyłączeniem standardowego oprogramowania biurowego czy księgowego) w celu opracowania lub wprowadzenia rozwiązania cyfryzacyjnego – komponent obligatoryjny projektu.
  2. Zakup środków trwałych, w tym maszyn i urządzeń, sprzętu komputerowego lub związanego z przesyłem lub magazynowaniem danych, środków niskocennych, lub/i zakup usług doradczych (w tym branżowych, technologicznych, biznesowych, prawnych) lub/i zakup usług szkoleniowych w celu wdrożenia rozwiązania cyfryzacyjnego – komponent fakultatywny projektu.

 

Bon na cyfryzację – wybrane obszary w jakich hotele mogą uzyskać dofinansowanie:

  • automatyzacja procesów
  • wykorzystywanie rozwiązań chmurowych;
  • e-commerce (sprzedaż prowadzona za pośrednictwem Internetu);
  • obsługa klienta przez Internet;
  • zarządzanie zasobami firmy z wykorzystaniem rozwiązań informatycznych;
  • marketing internetowy;
  • wykorzystanie technologii mobilnych.

 

Firma Ekoncept ma w swojej ofercie gotowe rozwiązania, które idealnie pasują do programu Bon na Cyfryzację:

 

Całość tworzy spójny ekosystem automatycznej obsługi gościa w tym sprzedaży usług hotelowych przez Internet. Proponowane rozwiązania dostępne są z poziomu komputera jak i telefonu.
Oferta może być dostosowana do wymogów obiektu i zakresu wymaganego przez program „Wsparcie MŚP w obszarze cyfryzacji – Bony na cyfryzację”.

 

Więcej informacji o konkursie Bon na cyfryzację na stronach: Centrum Rozwoju Małych i Średnich Przedsiębiorstw