DATA

22 listopada, 2023

KATEGORIA
UDOSTĘPNIJ

Hotel Meeting – Gościnność 2.0 CZŁOWIEK I TECHNOLOGIA 16 listopada 2023 r.

Konferencja Hotel Meeting, poświęcona rewolucyjnej roli nowych technologii w hotelarstwie, była wyjątkowym wydarzeniem, które przyciągnęło ponad 200 uczestników do trzech sal Airport Hotel Okęcie. Celem spotkania było nie tylko zbadanie, ale również podkreślenie kluczowej roli nowoczesnych rozwiązań technologicznych w doskonaleniu usług hotelowych.

Głównym przesłaniem konferencji było przekonanie, że stosowanie innowacyjnych technologii w branży hotelowej nie tylko staje się nieuniknione, ale także będzie kluczowym elementem jej rozwoju w najbliższej przyszłości. Dyskutowano o tym, jak technologie mogą usprawnić zarządzanie obiektami, zwiększyć efektywność obsługi klienta i dostarczyć bardziej spersonalizowane doświadczenia gościom.

Konferencja

Jednakże, mimo technologicznego przyspieszenia, nie można zapominać, że to ludzie nadal pełnią kluczową rolę w procesie budowania wyjątkowych doświadczeń gości. Nowe technologie stanowią narzędzia ułatwiające, ale relacje międzyludzkie, profesjonalna obsługa oraz zdolność zrozumienia indywidualnych potrzeb gości są niezastąpione.

Konferencja

Konferencja zebrała entuzjastyczne recenzje uczestników, co świadczy nie tylko o doskonałym poziomie organizacyjnym, ale również o tym, jak branża hotelarska zdaje sobie sprawę z rosnącej roli nowych technologii. Wielu uczestników już zadeklarowało chęć udziału w przyszłych edycjach, co podkreśla potrzebę takich spotkań, współpracy i adaptacji nowych technologii w dynamicznym otoczeniu hotelarskim. To wydarzenie nie tylko rzuciło światło na aktualne trendy, ale także stworzyło platformę do współpracy, pozwalając na wymianę doświadczeń i budowanie przyszłościowej wizji z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi technologicznych.

Ekoncept był jednym ze sponsorów konferencji Hotel Meeting 2023.

 

Paweł Janecki